RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: State
fi: Tila

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi
