RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: State
gl: Estado

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos
