RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Email
he: דוא"ל

en: State
he: מצב

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה
