RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Email
lv: E-pasts

en: State
lv: Stāvoklis

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds
