RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Email
nl: E-mail

en: State
nl: Status

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Middle name
nl: Tussenvoegsel

en: RedHen Contacts
nl: RedHen-contacten
