RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Email
uk: Електронна пошта

en: State
uk: Стан

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Middle name
uk: По-батькові
