RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Email
vi: Thư điện tử

en: State
vi: Bang

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ
