RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Name
ar: الاسم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: State
ar: الحالة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي
