RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: State
ca: Estat

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms
