RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: State
da: Status

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn
