RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Author
es: Autor

en: Name
es: Nombre

en: Email
es: Correo electrónico

en: State
es: Estado

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Contact ID
es: ID del Contacto
