RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Name
eu: Izena

en: Email
eu: Eposta

en: State
eu: Egoera

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak
