RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: State
fa: وضعیت

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی
