RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Name
id: Nama

en: State
id: Status

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang
