RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Name
is: Nafn

en: Email
is: Netfang

en: State
is: Fylki

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn
