RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Author
it: Autore

en: Name
it: Nome

en: Email
it: E-mail

en: State
it: Stato

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome
