RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Name
ja: 名前

en: Email
ja: メール

en: State
ja: 状態

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓
