RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Email
lt: El. paštas

en: State
lt: Etapas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė
