RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Name
pl: Nazwa

en: State
pl: Stan

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko
