RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: State
ro: Status

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume
