RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Name
ru: Название

en: State
ru: Состояние

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Middle name
ru: Отчество
