RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Name
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: State
sk: Stav

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko
