RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Name
sv: Namn

en: Email
sv: E-post

en: State
sv: Läge

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn
