RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Email
fr: Courriel

en: State
fr: État

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Contact ID
fr: Identifiant (ID) de contact
