RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: State
tr: Durum

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad
