RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Updated
ast: Anováu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: Configure block
ast: Configurar bloque
