RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Label
fa: برچسب

en: Updated
fa: به‌روز

en: Contact
fa: تماس

en: Created
fa: ایجاد شده

en: New window
fa: پنجره جدید

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Configure block
fa: پیکربندی بلوک

en: Same window
fa: همان پنجره

en: Contact settings
fa: تنظیمات تماس

en: The e-mail address %mail is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیک %mail معتبر نیست.

en: Action type
fa: نوع عملکرد

en: Target
fa: مقصد

en: Creator
fa: سازنده
