RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Label
it: Etichetta

en: Updated
it: Aggiornato

en: Contact
it: Contatto

en: Created
it: Creato

en: New window
it: Nuova finestra

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Configure block
it: Configura blocco

en: Same window
it: Stessa finestra

en: Contact settings
it: Impostazioni contatto

en: The e-mail address %mail is not valid.
it: L'indirizzo e-mail %mail non è valido.

en: Action type
it: Tipo di azione

en: Creator
it: Utente
