RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Label
kk: Атауы

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Contact settings
kk: Контактты жөндеу

en: The e-mail address %mail is not valid.
kk: %mail e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: Action type
kk: Әрекет түрі
