RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Label
ku: پێناس

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە

en: Contact settings
ku: ڕێکخستنی په‌یوه‌ندی کردن

en: Action type
ku: جۆری کردار
