RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Label
lv: Etiķete

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Contact settings
lv: Kontaktu iestatījumi

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: Action type
lv: Darbības veids

en: Target
lv: Mērķis
