RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Label
nn: Etikett

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Contact
nn: Kontakt

en: Created
nn: Laga

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar

en: Contact settings
nn: Kontaktinnstillingar
