RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Contact settings
pa: ਸੰਪਰਕ ਸੈਟਿੰਗ
