RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Label
pl: Etykieta

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: New window
pl: W nowym oknie

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Same window
pl: W tym samym oknie

en: Contact settings
pl: Kontakt

en: The e-mail address %mail is not valid.
pl: Podany adres e-mail %mail jest nieprawidłowy.

en: Action type
pl: Rodzaj działania

en: Target
pl: Cel

en: Creator
pl: Twórca

en: Form title
pl: Tytuł formularza

en: Contact type
pl: Typ kontaktu
