RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Configure block
bn: ব্লক কনফিগার করুন
