RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: Contact settings
bo: འབྲེལ་གཏུགས་སྒྲིག་འགོད

en: The e-mail address %mail is not valid.
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་%mail་དེ་ནོར་འདུག

en: Action type
bo: བྱ་འགུལ་གྱི་རིགས

en: Target
bo: དམིགས་གནས
