RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Label
da: Etiket

en: Updated
da: Opdateret

en: Contact
da: Kontakt

en: Created
da: Oprettet

en: New window
da: Nyt vindue

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Configure block
da: Indstil blok

en: Same window
da: Samme vindue

en: Contact settings
da: Kontaktindstillinger

en: The e-mail address %mail is not valid.
da: E-mail-adressen %mail er ugyldig.

en: Action type
da: Handlingstype

en: Target
da: Mål

en: Creator
da: Skaber
