RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Label
eo: Etikedo.

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Configure block
eo: Agordu blokon

en: Contact settings
eo: Kontaktaj agordoj

en: The e-mail address %mail is not valid.
eo: La retpoŝtadreso %mail ne estas valida.

en: Action type
eo: Speco de ago
