RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Label
eu: Etiketa

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: New window
eu: Leiho berrian

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Same window
eu: Leiho berean

en: Contact settings
eu: Kontatu ezarpenak

en: The e-mail address %mail is not valid.
eu: %mail email helbideak ez du balio.

en: Action type
eu: Ekintza mota

en: Creator
eu: Sortzailea
