RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne
