RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Label
he: תווית

en: Updated
he: עודכן

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Contact settings
he: הגדרות קשר

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: Leads
he: לידים

en: Action type
he: סוג הפעולה
