RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Label
hr: Oznaka

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: New window
hr: Novom prozoru

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Same window
hr: Istom prozoru

en: Contact settings
hr: Postavke kontakta

en: The e-mail address %mail is not valid.
hr: Adresa e-pošte %mail nije valjana.

en: Action type
hr: Vrsta akcije
