RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Contact
id: Kontak

en: Created
id: Dibuat

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Configure block
id: Konfigurasi blok

en: Contact settings
id: Pengaturan kontak

en: The e-mail address %mail is not valid.
id: Alamat email %mail tidak benar.

en: Action type
id: Jenis aksi
