RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Label
km: ស្លាក

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Contact settings
km: ​ការ​កំណត់​ទំនាក់​ទំនង

en: The e-mail address %mail is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %mail មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។

en: Action type
km: ប្រភេទ​សកម្មភាព
