RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Configure block
mg: Fanamboarana blaoky
