RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: New window
nl: Nieuw venster

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Same window
nl: Hetzelfde venster

en: Contact settings
nl: Contactinstellingen

en: The e-mail address %mail is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres %mail is niet geldig.

en: Action type
nl: Actietype

en: Target
nl: Doel

en: Creator
nl: Maker

en: Contact type
nl: Contacttype
