RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Author
pt: Autor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Label
pt: Rótulo

en: Updated
pt: Atualizado

en: Contact
pt: Contato

en: Created
pt: Criado

en: New window
pt: Nova Janela

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Configure block
pt: Configurar bloco

en: Same window
pt: Mesma janela

en: Contact settings
pt: Opções de contato

en: The e-mail address %mail is not valid.
pt: O e-mail %mail não é válido.

en: Action type
pt: Tipo de ação

en: Target
pt: Alvo

en: Creator
pt: Criador

en: Contact type
pt: Tipo de contato
