RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Label
ro: Etichetă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: New window
ro: Fereastră nouă

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Configure block
ro: Configurați blocul

en: Same window
ro: Aceeași fereastră

en: Contact settings
ro: Setări de contact

en: The e-mail address %mail is not valid.
ro: Adresa de e-mail %mail nu este validă.

en: Action type
ro: Tip acţiune

en: Target
ro: Ţintă
