RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Contact settings
sq: Rregullimet e kontaktit

en: The e-mail address %mail is not valid.
sq: Adresa e-mail %mail nuk është e vlefshme.

en: Action type
sq: Lloji i veprimit
