RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Label
be: Подпіс

en: Updated
be: Абноўлена

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Contact settings
be: Наладкі кантакту

en: The e-mail address %mail is not valid.
be: %mail не з’яўляецца слушным адрасам электроннай пошты.

en: Action type
be: Тып дзеяння
